KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14997507
nr 1499 7507
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, "Högvatten vid Årsta holmar". Olja på pannå, 25x33 cm, yttermått inklusive ram: 36x44 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 31 oktober 2022
kl 18:29:31
31/10 18:24:32